Winrol Wrocław – plisy okienne do biur i mieszkań

Firma Winrol oferuje systemy przeciwsłoneczne spełniające jednocześnie funkcję dekoracyjną. Winrol realizuje usługi z zakresu doradztwa, pomiaru i montażu rolet i żaluzji. W firmowym sklepie można nabyć żaluzje drewniane lub aluminiowe, rolety okienne, a także zasłony. Winrol oferuje również akcesoria do pielęgnacji produktów wykonanych z drewna.

Plisy Wrocław

Plisy z oferty firmy WinRol Wrocław fot.1

Ciekawą propozycją są plisy okienne. Jest to rozwiązanie nowoczesne i minimalistyczne. Pasują do okien standardowych, dachowych oraz o nietypowym kształcie. Dla osób, które preferują elegancki styl, interesujące będą rolety rzymskie, które nadadzą wnętrzu charakteru. Ten rodzaj osłony świetnie łączy się z firanami i zasłonami.

Plisy Wrocław

Plisy z oferty firmy WinRol Wrocław fot.2

Doświadczony zespół umiejętnie doradzi najlepsze rozwiązanie i podpowie, jak ze smakiem dopasować żaluzje do danego wystroju. Konsultacje i wizyty pomiarowe są w pełni dopasowywane do grafiku klienta, a czas realizacji zamówienia jest zmniejszany do niezbędnego minimum. Firma Winrol zapewnia 2-letnią gwarancję na produkty i usługi oraz świadczy serwis pogwarancyjny.

WinRol Rolety i Żaluzje

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8982119415
Regon
022023461
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław
  • Winrol Wrocław – plisy okienne do biur i mieszkań
  • Winrol Wrocław – plisy okienne do biur i mieszkań