Tespol Sp. z o.o. – elektroniczne urządzenia pomiarowo-diagnostyczne

Nie każdy wie, gdzie można zakupić multimetry. Podobnie jest, jeżeli chodzi o oscyloskopy. Tego typu urządzenia wymagają staranne podejścia, dlatego warto wybrać specjalistów w tym temacie. Jesteśmy nimi my. Cieszymy się, że mamy przyjemność reprezentować firmę Tespol, która zawsze służy swoim klientom fachowym doradztwem. Tylko dzięki temu możecie być pewni tego, że uda Wam się wybrać właściwą aparaturę pomiarową.

Cyfrowe urządzenie pomiarowe

Cyfrowe urządzenia pomiarowe z oferty firmy Tespol fot.1

Nie tylko pomożemy Wam wybrać właściwe urządzenia, cechujące się niezawodnością. Z naszej strony możecie również liczyć na fachowe przeszkolenie. Tak, abyście nie mieli żadnych problemów z obsługą. Jeżeli jednak dojdzie do awaryjnej sytuacji i nie będziecie umieli poradzić sobie z aparaturą pomiarową, dzwońcie a my wyślemy do Was jak najszybciej serwisantów.

Cyfrowe urządzenie pomiarowe

Cyfrowe urządzenia pomiarowe z oferty firmy Tespol fot.2

Macie dodatkowe pytania odnośnie aparatury pomiarowej? Dzwońcie do nas lub piszcie, a my postaramy się na wszystko odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie. Mamy nadzieję, że już niedługo dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów.

Tespol Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8992410135
Regon
930513685
Siedziba
ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław
  • Tespol Sp. z o.o. – elektroniczne urządzenia pomiarowo-diagnostyczne
  • Tespol Sp. z o.o. – elektroniczne urządzenia pomiarowo-diagnostyczne