System rejestracji czasu pracy – Polsystem SI Sp. z o.o.

System rejestracji czasu pracy

Poszukują Państwo bezpiecznego i kompleksowego systemu do zarządzania czasem pracy? Zależy Państwu na rozwiązaniu dopasowanym do indywidualnych potrzeb i pomocy w jego wdrożeniu? Jako doświadczony producent systemów RCP, SKD i innych firma Polsystem kieruje swoją ofertę do firm różnej wielkości działających w każdej branży.

Proponuje oprogramowanie desktopowe, webowe i mobilne z urządzeniami takimi jak terminale, czytniki, kontrolery czy bramki obrotowe. Polsystem nie tylko wdraża systemy rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu, ale także zapewnia wsparcie techniczne i obsługę serwisową. Wykonuje modyfikacje oprogramowania i jego integrację z systemami kadrowo-płacowymi różnych producentów.

System RCP firmy Polsystem umożliwia też ewidencję pracy zdalnej lub innej poza siedzibą firmy. Wybierając oprogramowanie do rejestracji czasu pracy od Polsystem, otrzymują Państwo wydajne narzędzie do zarządzania personelem, które poprawi przepływ informacji w firmie i ograniczy koszty zatrudnienia pracowników.

Polsystem SI Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8942988197
Regon
020245909
Siedziba
ul. Ukraińska 4D
54-401 Wrocław
  • System rejestracji czasu pracy – Polsystem SI Sp. z o.o.