Skup Samochodów AutoGTA Wrocław

skup samochodów Wrocław

Auto GTA to skup aut znajdujący się we Wrocławiu. Firma ta skupuje auta sprawne, uszkodzone, powypadkowe, spalone, bez aktualnych opłat, zdekompletowane, wyeksploatowane, bez dowodu rejestracyjnego oraz przeznaczone do złomowania. Wycena auta jest tam przeprowadzana bezpłatnie, tak samo jak odbiór auta przez skup.

Auto GTA działa w branży od 2008 roku, dzięki czemu posiada wieloletnie doświadczenie i praktykę. Skupowane są tam wszystkie auta niezależnie od roku produkcji, modelu, wyposażenia, czy stanu technicznego. Należą do nich samochody osobowe, ciężarowe, specjalistyczne i dostawcze. Firma zajmuje się również złomowaniem pojazdów, dzięki czemu istnieje możliwość otrzymania pieniędzy za nienadający się już do użycia pojazd.

Swoje usługi Auto GTA świadczy na terenie miasta Wrocław, całego województwa dolnośląskiego, w woj. lubuskim i opolskim. W indywidualnych przypadkach pracownicy są w stanie dojechać do każdego miejsca w kraju. Wycenę można otrzymać przez internet wypełniając formularz na stronie skupu.

Skup Samochodów AutoGTA

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8951876724
Regon
020742967
Siedziba
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław
  • Skup Samochodów AutoGTA Wrocław