Profesjonalna naprawa telefonów Wrocław – serwis ForceGSM

ForceGSM to specjalistyczna firma z ponad 10 letnim doświadczeniem. Główny obszarem naszej działalności jest serwis telefonów komórkowych. Oferujemy reparacje drobnych usterek, jak i kompleksowe naprawy w pozornie beznadziejnych przypadkach. Nasi specjaliści zajmują się wymianą baterii, szybek oraz wyświetlaczy, a także naprawą elektryczną smartfonów.

naprawa telefonów Wrocław

ForceGSM - naprawa telefonów Wrocław

Jesteśmy w stanie wymienić takie niewielkie elementy jak: głośniki rozmów i główne, mikrofony, gniazda ładowania i USB, niesprawne aparaty i kamery. Ponadto przywracamy sprawność telefonu po jego zalaniu. Wbrew pozorom taki wypadek nie oznacza konieczności zakupu nowego modelu. Dzięki naszej pomoc telefon zostaje osuszony i przywrócony do dawnej sprawności.

ForceGSM oferuje serwis mobilny dający możliwość dokonania naprawy w miejscu w wyznaczonym przez klienta. Ponadto działamy stacjonarnie w 16 sklepach i dajemy możliwość serwisu wysyłkowego. Prowadzimy skup i sprzedaż telefonów po uczciwych cenach, zajmujemy się dystrybucją akcesoriów komórkowych, takich jak: power banki, ładowarki, karty pamięci lub ochronne etui.

ForceGSM

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8842510527
Regon
021020124
Siedziba
ul. Hallera 52
50-984 Wrocław
  • Profesjonalna naprawa telefonów Wrocław – serwis ForceGSM