P.G. GROUP Sp. z o.o. – obróbki blacharskie Wrocław

Producent wysokiej jakości stalowych wyrobów dla przemysłu i budownictwa oraz elementów wykończeniowych. Nieustanne doskonalenie procesów produkcyjnych pozwoliło firmie P.G. Group na osiągnięcie wysokiej specjalizacji w obróbce i sprzedaży zarówno stali, jak i metali nieżelaznych.

Obróbki blacharskie Wrocław

Obróbki blacharskie Wrocław fot.1

Nadrzędną zasadą przedsiębiorstwa jest przestrzeganie najwyższych norm jakościowych. Każdy z pracowników jest częścią stale ulepszanego systemu zarządzania jakością i ma swój wkład w wytwarzaniu coraz doskonalszych produktów. Pełen profesjonalizm firmy przyczynia się do stale rosnącej bazy zadowolonych klientów.

Obróbki blacharskie Wrocław

Obróbki blacharskie Wrocław fot.2

W ofercie P.G. Group znajduje się wykrawanie, cięcie laserowe, gięcie i zaginanie oraz perforacja. Cała obróbka elementów odbywa się na najnowocześniejszych urządzeniach, zapewniających odpowiednią precyzję wykonania wyrobu końcowego. Stosowane narzędzia pozwalają na trójwymiarową obróbkę blachy, dzięki temu cały proces może być przeprowadzony na jednej maszynie.

Obróbki blacharskie Wrocław

Obróbki blacharskie Wrocław fot.3

Firma gwarantuje doskonałe gięcie blach już od pierwszego elementu oraz ich laserowe przycinanie aż do grubości 6 mm (do 4 mm w przypadku aluminium). Powtarzalność gięć zapewniają precyzyjne stemple. Umożliwia to zaoferowanie klientom m.in. wszystkich rodzajów pokryć dachowych z blach wraz z zestawem niezbędnych akcesoriów.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8961302657
Regon
932645847
Siedziba
Nowa Wieś Wrocławska
ul. Relaksowa 41
55-080 Kąty Wrocławskie
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – obróbki blacharskie Wrocław
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – obróbki blacharskie Wrocław
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – obróbki blacharskie Wrocław