Infortes – partner Comarch Wrocław

system erp

Wdrażanie systemów wspierających biznes należy zacząć od znalezienia eksperta w tej dziedzinie. Infortes to partner roku 2020 firmy Comarch i ma się czym chwalić, bo ma za sobą już ponad 150 wdrożeń systemu ERP XML. Wśród wdrażanych systemów znajdują się zarówno te do planowania zasobów przedsiębiorstw, do zarządzania relacjami z klientami, rozszerzenia do gotowych systemów i rozbudowane systemy typu WMS.

Infortes oferuje także oprogramowanie dla biur rachunkowych oraz służące do skutecznego zarządzania obiegiem dokumentów w firmie. Poza oprogramowaniem na urządzenia stacjonarne istnieje możliwość korzystania z rozwiązań dedykowanych dla urządzeń mobilnych. Potężnym zainteresowaniem cieszy się także nowoczesny, innowacyjny i szeroki pakiet rozwiązań ecommerce dla e-handlu i b2b.

Coraz popularniejszym rozwiązaniem do wygodnego zarządzania działaniami firmy i zwiększania dochodów jest oprogramowanie typu business intelligence do analiz, controllingu i budżetowania. Tego typu analizy pozwalają na wyeliminowanie nierentownych i nieopłacalnych działań, a także na skupienie się na zwiększaniu obrotów.

Infortes Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8992499879
Regon
932978690
Siedziba
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
  • Infortes – partner Comarch Wrocław