Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau

Drukarnia etykiet samoprzylepnychDrukarnia Artibau to jedno z najlepszych miejsc, które zawsze dba o wysoką jakość obsługi każdego klienta. Działamy jako drukarnia etykiet samoprzylepnych już od wielu lat, zawsze dokładając wszelkich starań, aby wszystkie zlecone prace były wykonane na czas. Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym, który wśród klientów cieszy się bardzo dobrą opinią.

Dysponujemy najnowszym sprzętem poligraficznym, dzięki czemu możemy wykazać się nie tylko dokładnością, ale również sumiennością, terminowo realizując wszystkie zamówienia. Nasi klienci mogą skorzystać z takich usług, jak etykiety peel-off, etykiety uszlachetnione, etykiety cyfrowe pełnokolorowe, etykiety z nadrukiem od strony kleju, etykiety na podłożach OPQ, etykiety transparentne.

Oprócz tego, w Artibau możecie również zamówić saszetki na laminatach wielowarstwowych. Zachęcamy również do tego, aby to właśnie u nas złożyć zamówienie na etykiety okazjonalne, promocyjne, próbne na nowe opakowania. Dzwońcie do nas, jeżeli macie dodatkowe pytania.

Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Kategoria
WWW
Telefon
Nip
8971746284
Regon
020841468
Siedziba
ul. Brzozowa 8
55-040 Ślęza
  • Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau