Imprezy firmowe w ofercie agencji eventowej

Agencja eventowa to zazwyczaj grupa młodych, kreatywnych i bardzo ambitnych ludzi. Ludzi, których połączyła wspólna pasja, jaką jest niewątpliwie organizacja wszelkiego rodzaju wydarzeń rozrywkowych, integracyjnych oraz rodzinnych ale przede wszystkim imprez firmowych. Doświadczenie, precyzja oraz nieograniczona wyobraźnia sprawiają, że każdy stworzony przez nas Event jest niezapomnianym i niepowtarzalnym wydarzeniem. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, a przy tworzeniu jego scenariusza, zawsze brane jest pod uwagę tematyka, miejsce i oczekiwania zaproszonych gości.

W skład oferty agencji eventowej dla firm, miedzy innymi, wchodzi:

Obsługa Wydarzeń

Nie od dzisiaj wiadomo, jak ważną rolę na każdym Evencie odgrywają ludzie. Zręczny kelner, dyskretny fotograf czy uśmiechnięta hostessa sprawiają, że impreza przebiega sprawnie i bezproblemowo. Nie tak łatwo znaleźć utalentowany zespół muzyczny czy animatora z prawdziwego zdarzenia. Jeszcze trudniej profesjonalną firmę pirotechniczną, dobrą kucharkę czy wykwalifikowaną grupę tancerzy fire-show. Ale nie martw się. Od tego jest agencja eventowa. Współpracujemy z pewnymi i najlepszymi podwykonawcami. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego pracownika z branży eventowej zgłoś się do nas. Szybko pomożemy Ci go znaleźć.

Opening Event

Otwierając własną firmę, salon czy nowy sklep powinieneś pokazać się z jak najlepszej strony, starając się od samego początku przyciągnąć potencjalnych klientów. Mamy na to bardzo prosty sposób – Opening Event. Tego rodzaju wydarzenie jest świetnym elementem marketingowym zapewniającym Twojej firmie rozgłos i uznanie w branży. Zapewniamy ciekawy i indywidualny scenariusz imprezy. Hostessy, różnego rodzaju pokazy, gadżety reklamowe, catering, dj, zespoły muzyczne to tylko część naszej bogatej oferty. Każde zlecenie rozważamy osobno pod kątem prowadzonej działalności oraz potrzeb klienta. Oprócz samej imprezy specjalnie dla Państwa nasz wyspecjalizowany zespół grafików jest w stanie zrealizować wszelkiego rodzaju elementy graficzno – wizualne potrzebne do promocji firmy : strony www, projekty materiałów reklamowych, prezentacje i filmy multimedialne.Zapraszamy do współpracy.

Warsztaty, Szkolenia, Konferencje

W dzisiejszych czasach podnoszenie własnych kwalifikacji stało się już właściwie obowiązującym standardem. Dzięki takim działaniom wzrasta prestiż oraz profesjonalizm firmy. Potrzebujesz przeprowadzić szkolenie dla dwudziestu pracowników, albo zorganizować konferencje na dwieście osób. Zgłoś się do nas. Zapewnimy odpowiednio przystosowana salę konferencyjną oraz profesjonalny sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy. W przerwie zorganizujemy smaczny catering i przeszkoloną obsługę. Pomożemy przy szkoleniach : stworzymy materiały edukacyjne, przygotujemy prezentację multimedialną, znajdziemy odpowiedniego trenera. Zadbamy również o czas wolny uczestników w przypadku kilku dniowych wydarzeń.

Wyjazdy Integracyjne

Stałym elementem budowania dobrych i przyjacielskich relacji pomiędzy pracownikami stały się wyjazdy integracyjne w różne części kraju. Takie działania poprawiają atmosferę w grupie, umacniają więzi, uczą pracy zespołowej. Jednym słowem wpływają na rozwój Twojej firmy. Organizujemy wyprawy w ciekawe i malownicze miejsca w Polsce. Zapewniamy zajęcia team building, atrakcje tematyczne, sprawdzoną bazę noclegowa, wyżywienie oraz rozrywkę na najwyższym poziomie. Zadbaj o swój zespół, organizując wyjazd integracyjny z TWOJA NAZWA

– Wyjazdy Integracyjne
– Team Building
– Imprezy Motywacyjne
– Integracje dla Studentów I Roku

Imprezy Tematyczne

Nie masz pomysłu na dużą imprezę w firmie albo zastanawiasz się jak stworzyć w swoim lokalu niezapomnianego sylwestra? Z chęcią w tym pomożemy, urządzając dowolną imprezę tematyczną. Zapewnimy kwieciste Lei na Hawaii Party, zorganizujemy kostiumy na Bal Przebierańców, zmontujemy dekorację na Imprezę PRL. Zrealizujemy, każdy nawet najbardziej zwariowany pomysł – lub sami Ci go podsuniemy. Nagłośnienie, oświetlenie, video relacja, zespół, dj, transport – o nic nie musisz się martwić, wszystko bierzemy na siebie. Ułożymy tematyczne menu na stół, zadbamy o wystrój i akcesoria. Ty masz za zadanie tylko jedno – dobrze się bawić i zbierać pochwały od zaproszonych gości.

– Styl Hawajski
– Toga Party
– Klimaty PRL
– Bal Maskowy
– Western Time
… wiele,wiele innych !

Zapraszamy wszystkie cluby, hotele, domy weselne i restauracje z okolic do współpracy. Nasz Event Manager osobiście pomoże Państwu w organizacji dowolnej imprezy w Waszym własnym lokalu. Zapewniamy fachowe doradztwo, stworzenie niepowtarzalnego scenariusza imprezy oraz pomoc w rozreklamowaniu wydarzenia wszelkimi dostępnymi środkami przekazu multimedialnego wraz z przygotowaniem materiałów informacyjno – reklamowych.